Dla dziewczyn – „Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi”; Wilga

Dla dziewczyn – „Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi”; Wilga

Zapisać, żeby nie zapomnieć!

Życie bywa wymagające! My dorośli coś już o tym wiemy, ale młodzi ludzie jeszcze nie zawsze zdają sobie z tego sprawę! Zapewne zgodzimy się jednak wszyscy, i młodzi i starsi, że są w naszym życiu rzeczy, które warto zapamiętać raz na zawsze! Są jednak i takie, które wpadają do głowy i równie szybko z niej wypadają…

To, co warto zapamiętać zawsze można  zapisać, a to czego nie warto na dłużej zachowywać w pamięci… również można zapisać! Choćby po to, by pamiętać przez tę daną chwilę!

„Szkolnik superdziewczyny”

„Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi” to świetna propozycja dla młodych dziewczyn, które chciałyby mieć swoje plany pod kontrolą! Autorką książek, na podstawie których powstał szkolnik, jest Agnieszka Mielech. To ona stworzyła postać Emi i cały Tajny Klub Superdziewczyn. Od dłuższego czasu bogata już dziś seria, bawi ale również uczy zwłaszcza młode czytelniczki, które pokochały wesołych bohaterów książek Agnieszki Mielech.

W „Szkolniku…” Emi wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn pomoże posiadaczkom kalendarza często w sytuacjach, w których nagle zaszwankuje pamięć! Szkoła to przecież obowiązki, ciągłe sprawdziany, klasówki, odpytywania, projekty, które należy wykonać w terminie! Poza tym spotkania z koleżankami, randki, kino, obiady rodzinne… Sporo zajęć to nasza i naszych dzieci codzienność… Warto więc trzymać rękę na pulsie! A w organizacji życia codziennego zawsze pomóc może dobry, konkretny, dopasowany do potrzeb kalendarz.

Nie jest to jednak zwykły terminarz, zdecydowanie jest on  wyjątkowy. A to dlatego, iż skierowany jest specjalnie do konkretnej grupy, mianowicie odbiorcami są dziewczynki w wieku 8+. Nie tylko znajdziemy w nim więc miejsce na notatki, ale wiele motywujących treści, które pozwolą na to, by każda dziewczynka posiadająca „Szkolnik…”, poczuła się wyjątkowa! By zawsze była sobą!!!

Kalendarz oprócz możliwości zanotowania, pozostawia wiele miejsca na przemyślenia i notatki! Każdy z nas, młody czy starszy ma marzenia, plany, jakieś własne cele! Z kalendarzem, który proponuje dziewczynkom Wilga, będzie łatwiej docenić pracę i wysiłek jaki wkładają one we własny rozwój podczas całego roku szkolnego. Dzięki notatkom, które dziewczyny będą mogły same zamieszczać, ale również dzięki umieszczonym wcześniej informacjom, wiele spraw okaże się przyjemną częścią codzienności. „Szkolnik…” stanie się podobny nieco do pamiętnika, w którym można zapisać własne refleksje i spostrzeżenia, a z czasem te mogą okazać się na tyle ważne, żeby o nich nie zapomnieć nigdy a po jakimś czasie powrócić i powspominać!

Kalendarz wyjątkowy

„Szkolnik superdziewczyny. Zorganizuj się z Emi” zadbał o wiele ważnych spraw. M.in. o to, ile czasu zabierze droga do szkoły – jakże łatwiej dzieciom wtedy się zorganizować! Poza tym jest tu wiele miejsca na szkolne przypomnienia, zadania domowe, wydarzenia ważne dla ucznia i obywatela! Wspomniane wcześniej cele mogą również zostać zapisane, a przy tym i rozliczone… Ale tylko pod kątem tego, co wyszło, co się udało! Prawda, że nastraja to pozytywnie i motywuje?! Małe podpowiedzi, co robić, by lepiej i efektywniej się uczyć są przemycane w kalendarzu w bardzo sympatyczny sposób. Proste rady naprawdę DAJĄ RADĘ! Do tego, co jakiś czas spotykamy się z bardzo ciekawymi, niedługimi ale treściwymi informacjami skierowanymi specjalnie do dziewczyn! Aby motywować posiadaczki „Szkolnika” można w nim znaleźć sylwetki ciekawych i inspirujących postaci znanych np. z filmu, z życia codziennego – kobiety, które w jakiś sposób są wyjątkowe! A wszystko po to, by pokazać, że właścicielka Szkolnika, tak naprawdę również jest wyjątkowa! Wystarczy tylko uwierzyć w siebie!

Kalendarz jest nie tylko inspirujący, ale wnosi w życie dziewczynki wiele pozytywnych wzorców, odczuć, a także przykładów, które z pewnością wpłyną na młodą osobowość.

 

Bardzo polecam!!!

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc