Dla małych bystrzaków – propozycje od Wydawnictwa AMEET

Dla małych bystrzaków – propozycje od Wydawnictwa AMEET

Czytamy i bawimy się z AMEET

Dzieci uwielbiają nie tylko kolorowe książeczki, ale również inne przydatne w nauce propozycje od wydawnictw! AMEET jest bardzo przyjazne dzieciom, skupia się na młodszych i nieco starszych maluchach, którym proponuje bajkową wręcz zabawę! Dzieci uwielbiają kreskówki, bohaterów kreskówek i wszystko to, co związane jest z Disney’ową rzeczywistością! Wcale mnie to nie dziwi! Ale dodać trzeba, iż dziecko, kiedy czuje, czuje całym sobą! Gdy więc spotyka znane postaci w książeczkach i na zabawkach, to zdecydowanie czuje, że NAPRAWDĘ spotyka bajeczkę!!!

Pierwsze książeczki, puzzle, edukacyjne artykuły muszą być naprawdę wyjątkowe, jeśli mają maluchowi umilić popołudnie! Dzieci nie potrafią zbyt długo koncentrować się na jednej rzeczy, jednak kiedy w ich ręce trafiają TAKIE CUDA, to naprawdę jest im łatwiej poznawać świat dookoła i skupić uwagę na dłużej. Pomoc bajkowych postaci na pewno wiele ułatwi i sprawi na pewno, że przygoda z nauką będzie wyjątkowo emocjonująca!!!

Zestawy edukacyjne

Propozycja od Wydawnictwa AMEET to np. m.in. zestawy edukacyjne!

               

Zawierają one naprawdę bardzo ciekawe zabawy  dla dzieci zarówno tych +2 jak i +4  letnich!!!  Dla najmłodszych wspaniały i lubiany przez dzieciaczki Kubuś Puchatek poprowadzi je przez pierwsze słowa, a będą wśród nich nazwy zwierzaków czy owadów mieszkających: w gospodarstwie i w ogrodzie czy też w domu! Co ciekawe kartonowe okrągłe puzzle, maluch będzie mógł dopasować do wyznaczonych miejsc w książeczce. Znajdzie różne dobrane do wieku pytania i śliczne wierszyki! A dzieci bardzo lubią poezję pisaną specjalnie dla nich!

       

W podobnej formie, ale nieco na wyższym poziomie, bo skierowane do dzieci w wieku +4 , AMEET przygotowało również 3 plansze z 18 puzzlami i książeczką pt. Pojazdy! z serii „SUPER WINGS”. Tutaj same pytania są już nieco trudniejsze, ale bardzo idealnie dobrane dla dzieci w tym wieku! Dzięki czytaniu i przypasowywaniu puzzli dzieciaczki mogą rozwijać logiczne myślenie, do tego dowiadują się nico więcej o świecie wokół nich! Nie jest to jednak tylko sama nauka, ale przede wszystkim zabawa, dzięki czemu dziecko bardzo aktywnie uczestniczy w zgłębianiu wiedzy!

 

     

 

Dla najmłodszych

Bardzo ciekawą propozycją także dla maluchów 2+ lub dzieci, które uczą się języka polskiego są świetne dwustronne karty obrazkowe i jest ich aż 20! Z jednej strony dzieci poznają przymiotniki – o przeciwnych znaczeniach, natomiast na drugiej rzeczowniki. Słowa przydatne dziecku, te ze jego najbliższego otoczenia! Dołączona książeczka pozwala rodzicowi na organizowanie zabaw, a nie ma nic piękniejszego dla malucha, niż chwile spędzone wspólnie ze swoją pociechą!

 

                 

Skoro mowa jeszcze o tych najmłodszych, to kartonowa książeczka – rozkładanka o Kubusiu Puchatku i innych bohaterach Disneya, przyda się do… mierzenia WZROSTU!!! „Ja rosnę! Książeczka – miarka wzrostu” nie dość, że może służyć wspólnej radości z tego, że maluch rośnie, to jeszcze na drugiej stronie znajduje się bardzo przyjemny wierszyk, o tym jak żyć zdrowo! Maluszek dowie się, co jeść, do czego potrzebny jest sen i czy deszczyk sprawi, że urośnie. 😉 A wszystko oczywiście pięknie zilustrowane, w naprawdę dobrej, wysokiej jakości!

 

                                 

Pierwszy atlas zwierząt

Dla ciekawych świata dzieci AMEET przygotowało także „Mój pierwszy atlas zwierząt”. Znajdują się w nim: mapy oraz plakaty/plansze edukacyjne, dołączone są naklejki ale przede wszystkim sama treść i ilustracje z pewnością zachęcą dziecko do pracy-zabawy. Kolorowe, pełne radości, dopasowane idealnie do możliwości małych, ciekawych świata dzieci, na pewno zwrócą ich uwagę na piękno i różnorodność świata!

 

 

           

 

Różnorodność – dla każdego coś miłego!!!

Dzieci lubią kolorowy świat książek, gier i zabaw. Dobrze jest od małego szkraba pokazywać im to, co jest wartościowe. Uczyć, że można lubić różne rzeczy, poznawać świat bawiąc się i przy tym także spędzać czas razem. Tutaj bowiem potrzebny jest rodzic, opiekun, który zachęci, pokaże i wytłumaczy, pobawi się i wspólnie spędzi czas!

AMEET zdecydowanie wie, co mały człowiek lubi, a sam wachlarz propozycji Wydawnictwa jest niezwykle szeroki! Książeczki z niniejszego tekstu trafią do dzieci, właśnie tych małych i z pewnością przyniosą im wiele radości! Dzieciństwo nasze dzieci mają jedno i warto, żeby było bezpieczne i kolorowe, pełne miłości! Potem czekają na każdego wyzwania, warto mieć więc siłę wewnętrzną na nowe wyzwania, w nieco trudniejszych chwilach! Tu pomogą rodzice, opiekunowie i oczywiście KSIĄŻKI!!!

 

Bardzo polecam!!!

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mów dobranoc