Kreatywne zeszyty od AMEET – „Fancy Nancy Clancy”, „Ksieżniczki”, „Pogromcy pożarów”

Kreatywne zeszyty od AMEET – „Fancy Nancy Clancy”, „Ksieżniczki”, „Pogromcy pożarów”

KREATYWNE ZESZYTY

Nie samą nauką dziecko żyje… Od czasu do czasu potrzebuje również rozrywki! A rozrywka to również zabawy kreatywne, w tym także manualne, które pozwalają na wyrażenie swoich estetycznych upodobań!  Kolorowe zeszyty pełne naklejek i postaci z bajek, w których można puścić wodze fantazji i tworzyć ciekawe projekty, są jedną z ciekawych propozycji na długie jesienne popołudnia w domu! Wydawnictwo Ameet ma całe mnóstwo książeczek/zeszytów, które umilają czas naszemu kreatywnemu twórcy! Są to zeszyty zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek, dlatego zawsze można wybrać wśród propozycji AMEET coś odpowiedniego dla swojej pociechy!

FANCY NANCY CLANCY

Fancy Nancy Clancy to serial animowany dla niedużych dziewczynek, które lubią wesołe, uśmiechnięte i zawadiackie bohaterki. Serial stworzony przez Anne Smith a wyprodukowany przez wytwórnię Disney Television Animation, wzorowany jest na książce „Fancy Nancy” autorstwa Jane O’Connor.  Ameet postanowiło zaproponować dzieciom książkę z ćwiczeniami, w której na odbiorcę czekają różne zadania związane z bohaterką Fancy Nancy!!!

                         

Rozwijając  dziecięcą wyobraźnię, książki pozwalają: stylizować, projektować, naklejać i po prostu dobrze się bawić! „Fancy Nancy Clancy Ubieranki naklejanki”, bo tak brzmi tytuł kreatywnego zeszytu, pełna jest ciekawych propozycji, dzięki którym dziecko może dobierać stroje, korzystać z różnych naklejek, czy to brokatowych czy wielokrotnego użytku. Stylizacje w iście francuskim stylu z pewnością zajmą naszą pociechę i zaskoczą zarówno kolorystyką jak i ogólną różnorodnością! Doskonałe dla dzieci w wieku 4+ z pewnością sprawią im wiele przyjemności, zrelaksują, ale i pozwolą spędzić czas wspólnie! Nieco pomocy ze strony rodziców młodszym dzieciom zawsze się przyda!

DISNEY KSIĘŻNICZKA

W podobnym stylu na dziewczynki czeka wersja zeszytu zatytułowana „Disney Księżniczka – ubieranki naklejanki”. Tym razem bohaterek kreatywnych książeczek jest o wiele więcej, wśród nich znalazły się te, które dziewczynki zwykle bardzo podziwiają! Mowa tu np. o Meridzie Walecznej, Arielce, Królewnie Śnieżce czy rezolutnej Roszpunce!

              

Te disneyowskie księżniczki czekają na to, by nasza pociecha dobrała odpowiedni strój a przy tym pamiętała o szczegółach. Podpowiedzi, które znajdują się na każdej stronie i dotyczą właśnie rodzaju stroju w jaki ma zostać ubrana ukochana księżniczka, z pewnością pomogą w szybkich decyzjach naszej pociechy. Tutaj również może ona wybierać pomiędzy różnymi naklejkami, tymi jednorazowymi i brokatowymi, ale także tymi wielokrotnego użytku! Możliwości są duże, co więcej, można dodatkowo, korzystając z kartki, czy zeszytu, stworzyć swoją własną historię. Naklejek jest bowiem naprawdę sporo i wzbudzają one spory entuzjazm, tak potrzebny w trakcie tworzenia!

POGROMCA POŻARÓW

Żeby chłopcy nie poczuli się pominięci, wspomnę jeszcze o propozycji od wydawnictwo AMEET także i dla nich. Nieco inna formuła, ale również ciekawa stylem, zapewniająca rozrywkę ale i naukę, sprawi przyjemność każdemu małemu fanowi klocków Lego! Książeczka/zeszyt z serii LEGO CITY skierowana jest do dzieci w wieku 4+ . Prawda jest taka, iż klocki są uwielbiane nie tylko przez chłopców, ale i dziewczyny. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy uwielbiają budować z nich wymarzone konstrukcje! Bohaterem zeszytu, o którym mowa, jest strażak lego, którego dołączono do zeszytu (na okładce znajduje się strażak z lego).

Ale klocki to tylko przedsmak, bowiem młody odbiorca będzie miał szansę również się wykazać! Tytuł kreatywnej książki to: „Pogromca pożarów” a prawdziwy lego strażak ma przed sobą labirynty do pokonania oraz mnóstwo zadań. Z pewnością rozwiązanie wszystkich, sprawi dziecku frajdę, a dołączony komiks i opowiadania z pewnością zainteresują małego strażaka!

Polecamy!

Kreatywne książeczki z pewnością przypadną do gustu młodym odbiorcom. Każde dziecko niemal lubi kolorowe postacie z bajek, uwielbia naklejki i zadania, które może wykonać. Jeśli przy tym odnosi swoje małe sukcesy, zaczyna wierzyć również we własne możliwości. Jest chętny do podejmowania nowych, nawet tych małych, wyzwań. Do tego ćwiczy rączki, korzysta i rozwija swoją wyobraźnię. Staje się coraz bardziej samodzielny. Małymi krokami zmierza do samodzielności. Bardzo polecamy zeszyty wydawnictwa AMEET, z własnego doświadczenia wiemy bowiem, że służą nie tylko nauce ale i zabawie właśnie!

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc