Akademia Mądrego Dziecka – Pierwsze bajeczki – „Dzień dobry samochodziku!”,”Dobranoc, Mała Pando!”; Wydawnictwo EGMONT

Akademia Mądrego Dziecka – Pierwsze bajeczki – „Dzień dobry samochodziku!”,”Dobranoc, Mała Pando!”; Wydawnictwo EGMONT

Akademia Mądrego Dziecka to cała seria wspaniałych, kolorowych książeczek dla dzieci najmłodszych! Obecnie trudno jest rywalizować ze wszechobecnymi urządzeniami elektronicznymi – tabletami, telefonami, czy komputerami. Kolorowe elektroniczne urządzenia działają na dzieci bardzo mocno, co wcale nie jest dla nich dobre! Alternatywą spędzania wolnego czasu z dzieckiem, o którą powinni zadbać przede wszystkim rodzice, jest wspólne czytanie i oglądanie pięknych kolorowych książeczek z twardymi stronami. Te, o których tutaj mowa nie są jednak takie zwykłe, ponieważ kryją w sobie całe mnóstwo wspaniałości. Wydawnictwo Egmont jest zdecydowanie jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydawnictw w Polsce, oferujących dzieciom świat kolorowy w wersji książkowej!!!

Cykl Pierwsze bajeczki, do których można zaliczyć m.in. „Dzień dobry samochodziku!”, czy „Dobranoc, Mała Pando!” (a także „Dzień dobry, samolociku!” ) skierowana jest do maluchów, które wraz z opiekunem będą chciały odkrywać świat wokół nich! Obie są książeczkami z ruchomymi stronami i elementami, dzięki którym dziecko będzie poznawało nie tylko słowa, ale i dźwięki a także wszystko to, co związane właśnie z tytułowymi bohaterami!

Autko wjedzie do garażu, który otworzy się za pomocą rączek małego czytelnika, potem stanie na światłach, czy też pan na stacji zatankuje paliwo, a kiedy nadejdzie noc trzeba będzie włączyć w samochodzie światła!!!

Kiedy w rączki malucha wpadnie książeczka pt. „Dobranoc, mała pando!” będzie on poznawał  zwyczaje małego zwierzaka!

Mała panda – łobuziak – powinna już iść spać, zanim jednak się na to zdecyduje, troszkę jeszcze popsoci swojej mamusi!

Oryginalne i bardzo barwne ilustracje Nathalie Choux zdecydowanie przypadną dziecku do gustu! Maluszek, jak mówi hasło na okładce, będzie radośnie odkrywał świat! Jego małe paluszki ćwiczyć będą motorykę a niedługie, idealnie dopasowane historie, dziecko  zrozumie bez większego wysiłku!

Zachwyt gwarantowany, zabawa również!!!

Bardzo polecam!!!! 🙂

Książeczki znajdziecie TUTAJ

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc