ZACZAROWANE PUDEŁKO – „ELENA Z AVALORU” AMEET

ZACZAROWANE PUDEŁKO – „ELENA Z AVALORU” AMEET

Niemal każde dziecko zna Elenę z Avaloru! To latynoska księżniczka, której perypetie oglądają dziewczynki średnio w wieku 4-8 lat, a i bywa, że również starsze!  Elelna ma szesnaście lat, jej pełne imię to Elena Castillo Flores. Misją młodej następczyni tronu jest ratunek  królestwa zwanego Avalor przed panowaniem bardzo złej czarownicy Shuriki, która chce za wszelką cenę nim zawładnąć!!! Elena ma siostrę Izabelę, dziadków Luizę i Francisca, a także kuzyna Estebana. Poza tym dookoła siebie ma wiernych przyjaciół, a są wśród nich: początkujący czarodziej Mateo, a także przyjaciółka Naomi oraz Gab. Wspólnie przeżywają oni wspaniałe przygody, które są dla młodego widza pasjonujące!!!

Serial ma wielbicieli w wielu krajach, a dziewczynki chcą być podobne do serialowej Eleny! Wydawnictwo AMEET zaproponowało więc swoim czytelnikom i fanom specjalną niespodziankę!!! Są nią kolorowe zeszyty: z naklejkami, kolorowankami i zadaniami do wykonania, których bohaterką jest właśnie Elena! Wszystko, co ma służyć kreatywności naszych małych księżniczek, zapakowane jest w metalowe pudełko z wizerunkiem księżniczki z Avaloru!!!

Dzieciaki będą mogły więc wykonać kilka zadań, wykorzystać naklejki, pokolorować kolorowanki!!! Dwie dołączone książeczki sprawdzą wiedzę, jaką ma pociecha na temat Eleny oraz jej ulubionych zajęć. Zachęcą do działania, do tego by wytężyć nieco umysł, ale i użyć kredek! W prezencie dziecko dostanie bowiem sporych rozmiarów kolorowankę, która jest dwustronna!!!

Małe księżniczki, zapewne tak samo przekorne jak Elena, będą mogły także skorzystać podczas zabawy z papierowej figurki głównej bohaterki i jej atrybutów – korony i berła!!!

Zabawa z AMEET zapowiada się jak zwykle bardzo ciekawie!!!

 

Polecamy!!!!

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc