UWAGA KONKURS – www.konkursykiora.pl

UWAGA KONKURS –  www.konkursykiora.pl

UWAGA KONKURS

Wydawnictwo AMEET zachęca do udziału w konkursie, organizowanym specjalnie z myślą o dzieciach, w sklepie BIEDRONKA (oczywiście ze wspaniałymi nagrodami)!!!

Nareszcie zbliżają się wakacje! Przyznać trzeba, że ostatni czas to dla naszych najmłodszych niełatwy okres… Żeby umilić te trudne chwile i przygotować się na wakacje – na wszystkie kreatywne i chętne do zabawy dzieci w SKLEPIE BIEDRONKA czeka KONKURS!

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Czym jest dla Ciebie wspólna rodzinna zabawa?”.

Każde dziecko lubi spędzać czas z najbliższymi, ze swoimi rodzicami, rodzeństwem, dziadkiem czy babcią… Niektórzy kochają podróże, inni zwłaszcza w czasie pandemii twórczo spędzają czas w domu. Grają w gry planszowe, uprawiają gimnastykę, rysują, malują, tworzą! Warto więc pomyśleć nad tymi przyjemnościami i NARYSOWAĆ LUB NAPISAĆ – czym jest dla Ciebie wspólna rodzinna zabawa!

By wziąć udział w konkursie wystarczy w Biedronce odnaleźć produkt na Licencji Lego i Disney’a – a taką licencję posiadają m.in. kreatywne zeszyty od Wydawnictwa AMEET, które są w tej chwili w bardzo atrakcyjnej cenie w sklepach Biedronki! Należy koniecznie zachować paragon i podzielić się swoją pomysłową odpowiedzią z organizatorami konkursu!

AMEET DLA DZIECI

Podpowiadam, co ciekawego przygotowało wydawnictwo AMEET dla młodszych i nieco starszych dzieci w związku z KONKURSEM w sieci sklepów BIEDRONKA! Jeśli poszukacie uważnie, na pewno znajdziecie o wiele więcej książkowych pozycji! 🙂

WODNE KOLOROWANKI

WODNE KOLOROWANKI, to jak taki mały zawrót głowy! Czy to możliwe, że wystarczy tylko czysta woda i pędzelek??? Łatwo się przekonać, że tutaj zaraz będą działy się prawdziwe czary! Kolorowanki mają w sobie ukryte barwy, które dzięki małym rączkom zaopatrzonym w pędzelek i wodę, zaczną pojawiać się na kolorowance podczas tej wyjątkowej przyjemności tworzenia! Dziecko będzie na pewno zaskoczone i zafascynowane, jak to wszystko jest w ogóle możliwe???!!!

KOLOROWANKI

Kolejne ciekawe propozycje to kolorowanki, które dzięki pomysłowości dzieci, mogą stać się pełne barw i kolorów, zarówno dzięki kredkom, jak i farbom, ale również i naklejkom!!!

Wielbicielom Krainy lodu II, Myszki Miki, a także wspaniałych Aut na licencji Disneya z pewnością spodobają się takie zeszyty! Ulubieni bohaterowie, znani z filmów animowanych, z pewnością uprzyjemnią dziecku wspólny czas w domu! Wieczorem pozwolą się wyciszyć, a rano rozpocząć miło dzień!

MEGA-KOLOROWANKA Kraina lodu II

Warto również zwrócić uwagę na MEGA-KOLOROWANKĘ! „Kraina lodu II” to zwłaszcza dla wielu dziewczynek jedna z piękniejszych opowieści o miłości. Uczucie, które łączy dwie siostry: Annę i Elsę choć nieco skomplikowane, tak naprawdę jest potężne i głębokie!

Mega-kolorowanka zachwyci i na pewno zachęci do pracy – są tu bowiem nawet naklejki, które samemu można pokolorować! Annę i Elsę czeka kolejna przygoda, każda fanka tej opowieści będzie przeszczęśliwa podczas kolorowania. Tutaj również można wyciągnąć kredki, pastele, czy farby!

(Efekt pracy jednej z fanek „Krainy lodu II”)

„PIŁKA W GRZE” I „SPORT TO ZDROWIE”

Dla wielbicieli sportu z kolei, razem z Guffim i Mikim a nawet Minnie i innymi bohaterami Disneya – AMEET przygotowało zadania i ćwiczenia! „Sport to zdrowie” oraz ” Piłka w grze” z pewnością przypadną do gustu aktywnym maluchom!

W tych kreatywnych książeczkach są oczywiście naklejki, ale również labirynty oraz wesołe zadania, które rozbudzą wyobraźnię. Sprawią, że dziecko będzie musiało się skoncentrować, żeby rozwiązać kolejne ciekawe zadania. Nie są one tak trudne, na pewno już nawet dzieci w wieku przedszkolnym świetnie sobie z nimi poradzą! Nagrodą będzie oczywiście uśmiech dziecka i satysfakcja z  samodzielnie wykonanych ćwiczeń!

KSIĘŻNICZKI DISNEYA

Na licencji Disneya są również cudowne zeszyty z Księżniczkami Disneya! Na dziewczynki, które uwielbiają zarówno charakterne bohaterki, jak i ich stroje, czeka więc prawdziwa gratka!! Przebieranki i ubieranki z naklejkami  z pewnością sprawią im wiele przyjemności! Aurora, Kopciuszek, Arielka, Merida Waleczna czy Roszpunka okażą się wspaniałymi kompankami do zabaw!

LEGO „Rebelia kontratakuje” oraz „Star Wars. Ostatni Jedi”

Oprócz książeczek na licencji Disneya AMEET proponuje także kreatywne zeszyty na licencji LEGO! Niezawodne STAR WARS – to fascynacja wielu chłopców, ale i często dziewczyn!!! Wśród konkursowych zeszytów znaleźć można m.in. „Rebelia kontratakuje” czy „Star Wars. Ostatni Jedi”!

„Rebelia kontratakuje” to opowiadania, komiksy, plakat, naklejki ale również ciekawe zadania! Jest to konkretna już propozycja dla fanów w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym! Zadania, quizy czekają na młodego rebelianta! 🙂

Z kolei „Star Wars. Ostatni Jedi” proponuje sporą ilość naklejek, a do tego naprawdę ciekawe zadania do wykonania! Wydany został on w formie notesu i z pewnością fan STAR WARS nie odpuści, dopóki nie rozwiąże wszystkich szyfrów, labiryntów i zadań, o rożnym stopniu trudności!

 

Nagrody czekają

Wśród nagród znajduje się: 20 Konsoli Microsoft X Box One, 50 Głośników bezprzewodowych JBL ale również 100 zestawów książek DISNEYA!!!

Warto więc znaleźć:

– książeczkę kreatywną/kolorowankę WYDAWNICTWA AMEET w sklepie BIEDRONKA,

– zachować paragon,

– odpowiedzieć na pytanie „Czym jest dla Ciebie wspólna rodzinna zabawa?” lub narysować odpowiedź,

– swoją pracę zarejestrować na stronie www.konkursykiora.pl do 28.06.2020 r.!!!

KAŻDY MA SZANSĘ WYGRAĆ!!!!

ZACHĘCAMY GORĄCO!!!

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc