AKCJA PROMOCYJNA – EMPIK i Wydawnictwo AMEET

AKCJA PROMOCYJNA – EMPIK i Wydawnictwo AMEET

AMEET I EMPIK

AMEET od lat wspiera w nauce maluchy oraz dzieci szkolne i naprawdę warto zaznaczyć, że dla wielu czytelników jest to wyjątkowe Wydawnictwo! Sekret uwielbienia dla książeczek AMEET kryje się m.in.w postaciach, które wraz z dziećmi odkrywają tajniki nauki! Bohaterowie serii Disney Uczy  (doskonale znani dzieciakom w różnym wieku z filmów Disney’a) uczą  przez zabawę właśnie, a to z pewnością działa wyjątkowo na ciekawe świata maluchy!

Seria Disney Uczy wyjątkowo przydaje się młodszym i starszym właśnie w czasie ostatnich wakacyjnych dni, czyli tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego. I nawet jeśli, tak jak obecnie, nie wiemy do końca w jaki sposób rozwiązane zostaną problemy z powrotem do szkoły w czasie pandemii, to jednak warto samodzielnie przygotować swoje dziecko do nowego roku szkolnego bez względu na to, jaki on będzie!

Akcja promocyjna

W Empiku od 12.08 do 01.09.2020 trwa AKCJA PROMOCYJNA, podczas której można kupić wszystkie zaczarowane książeczki, zeszyty kreatywne, pomocne do nauki zestawy kart, czy elementarze z pięknym, bo około 30% rabatem Wydawnictwa AMEET!!! Seria Disney Uczy dba o te najmłodsze dzieci, ale i o uczniów, którzy wiedzą już co „w szkole piszczy”!

Na stronie:

https://www.empik.com/ksiazki/disney-uczy-promocja

znajdziecie szeroką ofertę przygotowaną przez EMPIK! Wystarczy tylko odnaleźć to, czego potrzebujecie – gwarantuję, że nie będzie to trudne! Wybór jest ogromny, a książeczki i inne dodatki przydatne do nauki, dzięki prostym oznaczeniom wiekowym, czy poziomom zaawansowania (choćby w przypadku „Przygoda z czytaniem”) pomogą w wyborze odpowiedniej lektury czy kreatywnej książeczki dla dziecka. (Więcej o „Przygoda z czytaniem” TUTAJ)

ELEMENTARZE

Szczególnie warto zwrócić uwagę na Elementarze! Spośród dostępnych u AMEET pozycji książkowych, znajdziecie jedną szczególną, która przyda się dzieciom rozpoczynającym szkołę, czy wracającym do nauki pisania i czytania pierwszakom. Elementarz (plus ćwiczenia), o którym pisałam już TUTAJ naprawdę może okazać się bardzo cenny dla dzieci, które mogą czuć się zagubione po ostatnim, trudnym roku szkolnym. Bohaterowie Disneya, tacy jak choćby: Kopciuszek, Roszpunka, Zygzak, Arlo, Bąbel, Elsa, Jasmina, Vaiana czy Merida Waleczna, zachęcą przedszkolaka czy zerówkowicza do pierwszych i śmiałych prób czytania i pisania!

PRZYGODA Z CZYTANIEM

Dla dzieci, które uczą się liter i stawiają swoje pierwsze kroki w czytaniu książek, warte uwagi będą książeczki „Przygoda z czytaniem – Czytam z mamą i tatą” oraz „Przygoda z Czytaniem – Czytam samodzielnie”, do których teksty napisali m.in.: Agata Widzowska, Urszula Kozłowska, Jurek Zielonka czy inni polscy autorzy. W zależności od potrzeb, można sięgnąć po różne poziomy. Te ostatnie zwłaszcza lubiane przez dzieci i dorosłych, posiadają rozróżnienia sylab za pomocą kolorów.

EDUKACJA MATEMATYCZNA

Ameet zadbało również o edukację matematyczną!  Specjalne zeszyty z zadaniami, które zachęcą do nauki tabliczki mnożenia, dodawania, odejmowania – od poziomu podstawowego po wczesnoszkolny – z pewnością ułatwią młodszym i starszym przygodę z matematyką! W ofercie znajdują się zadania do zmazywania, czyli książeczki wielorazowego użytku z pisakiem zmazywalnym w zestawie. Wszelkie szlaczki, czy zadania edukacyjne doskonale rozwijać będą zdolności manualne dziecka, ale i koordynację wzrokowo-ruchową.

 

To tylko kilka przykładów, które z pewnością pomogą w oswojeniu malucha z powrotem do przedszkola, czy szkoły!

Jednak najważniejsze jest to, że będzie to dla dzieci wspaniała zabawa, a przy okazji i nauka – dzięki AMEET i Empikowi 🙂

Nie zwlekamy – wskakujemy na stronę EMPIKU

i szalejemy – przyjemnie i pożytecznie!!! 🙂

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc