DISNEY KSIĘŻNICZKI od AMEET – Siła dziewczęcej wyobraźni

DISNEY KSIĘŻNICZKI od AMEET – Siła dziewczęcej wyobraźni

Księżniczki Disneya

Księżniczki Disneya to dla wielu dziewczynek bohaterki niezwykłe!!! Wydawnictwo AMEET dobrze o tym wie, dlatego często spotykamy urokliwe bohaterki, które są przyjaciółkami najmłodszych czytelniczek, właśnie w książkach przez  AMEET wydawanych!

Seria książek o Disneyowskich Księżniczkach, bohaterkach w wersji LEGO – najwspanialszych i odważnych, z pewnością zauroczy niejedną czytelniczkę!

„Brokatowa burza” oraz „Niezwykły gość”

„Brokatowa burza” oraz „Niezwykły gość” to dwie książki z serii „LEGO Disney Ksieżniczka”, której hasłem przewodnim jest SIŁA DZIEWCZĘCEJ WYOBRAŹNI! Każdy zgodzi się z tym, że aby bawić się figurkami LEGO,  trzeba posiadać wyobraźnię! A tę rozwijają oczywiście piękne książki, które opowiadają historie przeróżne!

Książka „Niezwykły gość” zabierze małą czytelniczkę do zamku, w którym w chowanego bawią się: Kopciuszek, Mulan, Ariel i Królewna Śnieżka! W Zamku pojawi się także Dżasmina, ale i Roszpunka oraz Bella! Wszystkie wspaniałe księżniczki, które kochają zabawę!

Niedaleko mieszka Smoczyca, która… także pojawi się w Zamku na zaproszenie jednej z księżniczek! Jednak czy taka wizyta jest bezpieczna??? Co się wydarzy na piżama party??? Smoki zioną przecież prawdziwym ogniem i bywają niebezpieczne… Ale również mają uczucia, łatwo jest zranić ich delikatne serce… Łatwo się domyślić, że lektura będzie baaaardzo interesująca!!!

„Brokatowa burza” to kolejna historia Księżniczek Disneya, które oprócz  zabawy, uwielbiają również czytać książki!!! Kiedy wszystkie zagłębiają się z wypiekami na policzkach w lekturze, do drzwi puka Tajemniczy Posłaniec z wieścią o zbliżającej się „brokatowej burzy”… Niczego nieświadoma Aurora w tym samym momencie pomaga liskowi w budowie schodów jej projektu. Nad zamkiem tymczasem przeszła brokatowa nawałnica, a podczas jej trwania okna w pokoju Aurory pozostawały otwarte… Zniknęło łoże z baldachimem Aurory… Jednak dla Aurory to wielkie szczęście mieć takie przyjaciółki jak: Kopciuszek, Mulan, Ariel, Królewna Śnieżka, Dżasmina i Bella! Skarbem okazuje się też Roszpunka, która od razu udała się na poszukiwania przyjaciółki!

Wszystkie Księżniczki czeka ciężka praca a przy tym… poszukiwanie warsztatu, który gdzieś… zniknął!

Seria o Disney na pewno ucieszy wszystkie czytelniczki, które uwielbiają się bawić!!!

„Sekrety magicznego zamku”

Jeśli jednak dziewczyny czują niedosyt po wspomnianych lekturach… To kolejna propozycja zatytułowana „Sekrety magicznego zamku” powinna sprawić im jeszcze dodatkową przyjemność!

Tematem przewodnim książki nadal jest zamek, który można dowolnie zmieniać, wystarczy tylko wykorzystać wyobraźnię!!! W zamku mieszkają Księżniczki Disneya ze swoimi pupilami, wciąż mają w planach jak nie piżama party, to inne ciekawe aktywności! Każdy rozdział uchyli rąbka tajemnicy o konkretnej księżniczce, czytelnik dowie się co księżniczki lubią, w co się bawią i jakie są względem siebie! Kolorowe ilustracje dodatkowo pobudzą fantazję a Tajemniczy Posłaniec… zainspiruje do twórczego działania! Jestem pewna, że pełna humoru lektura „Sekrety magicznego zamku” skradnie serca dziewczynek, które są zafascynowane księżniczkami Disneya!!!

POLECAMY!!!

Do wszystkich trzech książeczek dołączone są figurki (unikatowe minilaleczki) księżniczki lego, które można samemu złożyć.

Te trzy pozycje książkowe od AMEET sprawią ogromną frajdę młodym czytelniczkom! Rozbudzą wyobraźnię, podpowiedzą, jak bawić się za pomocą figurek lego, sprawią, ze każda księżniczka, dzięki tej książce, stanie się wyjątkowa!

Naprawdę polecam kochającym LEGO i książki dzieciakom!

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc