Zestawy od AMEET – HARRY POTTER W AKCJI :)

Zestawy od AMEET – HARRY POTTER W AKCJI :)

ZESTAWY TEMATYCZNE – HARRY POTTER

Harry Potter jest dla dzieci niezwykłym bohaterem! Znają go świetnie z książek, ale i z filmów… Nie dziwi więc fakt, że postacie z powieści J.K. Rowling – w tym właśnie Harry Potter, czarodziej, uczeń Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie – zyskały swoje LEGO postacie!!!

Wydawnictwo AMEET jak zawsze gotowe, by spełniać marzenia swoich czytelników,  przygotowało coś NAPRAWDĘ specjalnego!!! Wśród perełek, które proponuje AMEET wybrałam dwa zestawy, które fanom z pewnością przypadną do gustu!!!

POTTER KONTRA MALFOY

Pierwszy jest naprawdę oszałamiający!!! Hitem jest dwustronna rozkładana scena w 3D i to własnie ona będzie tłem do zabaw dwiema dołączonymi do niego mini figurkami LEGO!!! Tytuł zestawu to Potter kontra Malfoy! Jak fani świetnie wiedzą Draco był przeciwnikiem wszystkich mugoli… Sama scena jest magiczna!!! Składa się z 4 połączonych ze sobą, ale i składanych, stron. Z jednej strony  widnieją pokoje Hohwartu. w tym biblioteka, z drugiej natomiast  przedstawiona została ulica Pokątna!!! Sama makieta robi PIORUNUJĄCE wrażenie!!!

 

Do zestawu dołączone zostały dwie książeczki. W tej zatytułowanej ” Gryffinor kontra Slyherin” znajdziemy zadania do wykonania! Wśród nich znajdą się oryginalne pomysły na zabawy (w tym zabawy zręcznościowe), można będzie również poszukać różnice  pomiędzy dwoma niemal identycznymi obrazkami, czy odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących historii Harrego Pottera!

Podobne zabawy, równie ciekawe i rozwijające: spostrzegawczość, logiczne myślenie i spryt odnajdziemy w drugiej pozycji dołączonej do zestawu a mianowicie w zeszycie Szkolni rywale.Cała akcja rozgrywa się w magicznym świecie Harrego Pottera i dla pasjonatów będzie naprawdę doskonałą zabawą!

Pięknie i solidnie zapakowany zestaw będzie  z pewnością spełnieniem marzeń dla dziecka, które zdążyło stać się fanem Harrego Pottera!

Drugi zestaw, który mieści się tym razem w metalowej prostokątnej puszce, zawiera  mini figurkę do samodzielnego złożenia – profesora Dumbledore’a – ale także aż cztery książeczki, które są pełne zadań i inspiracji do snucia własnych opowieści o Harrym i jego przyjaciołach, ale i o walce z wrogami!!!

„Magiczna księga poszukiwań” zachęci do dokładnego śledzenia wszystkich szczegółów ! Będzie można odszukać wśród tłumów pojedynczych bohaterów… Trzy pozostałe książki natomiast to zadania, które rozbudzą wyobraźnię dziecka, zachęcą je do myślenia, a przy tym uruchomią szare komórki!

 

Zabawa będzie przy tym równie doskonała, co pożyteczna! Do zestawu dołączone zostały również cztery arkusze naklejek, które będzie można wykorzystać podczas rozwiązywania zadań!!!

Taka zabawa z Harrym zajmie miłośnika przygód Harrego Pottera na długo!!!

Bardzo polecam! Dziecko na pewno się ucieszy z takiego prezentu!!!

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc