„MÓJ MAŁY ŚWIAT” – „Na wsi”, „W dżungli”; Wydawnictwo Mamania

„MÓJ MAŁY ŚWIAT” – „Na wsi”, „W dżungli”; Wydawnictwo Mamania

KARTONOWE KSIĄŻECZKI DLA DZIECI Z SERII „MÓJ MAŁY ŚWIAT”

Dzieci kochają kartonowe książeczki! Te, są tak zaprojektowane, żeby maluch  zwrócił na nie uwagę! Są więc kolorowe i interesujące, a i tematyka często odnosi się do tego, co dziecku bliskie!

Seria kartonowych książeczek, które niedawno pojawiły się w Wydawnictwie Mamania, to zdecydowanie szczyt pragnień każdego malucha! Książeczki są kartonowe i wytrzymałe, bardzo kolorowe i ciekawe, a do tego jeszcze mają ruchome elementy!!! A to już naprawdę szaleństwo dla małego czytelnika!!!

„Mój mały świat”, bo o tej serii mowa, zabiera malucha w pierwsze czytelnicze  podróże! W tym cyklu ukazały się do tej pory: „Na księżycu” oraz „W mieście”. Tym razem dziecko ma szansę wybrać się do dżungli – właśnie dzięki lekturze „W dżungli” oraz na wieś – bo to właśnie o pracy na wsi opowiada książeczka „Na wsi”!

„Na wsi”

Tytuł: ,,Na wsi”

Seria: Mój mały świat

Autor i ilustracje: Samantha Meredith

Wydawnictwo: Mamania

Rok wydania: 2021

Autorką ilustracji jest Samantha Meredith, która doskonale oddała klimat wiejskiego życia! Dzięki jej pomysłom, czytelnik wybierze się do wiejskiego gospodarstwa! Maluch będzie mógł sprawdzić czy kurki zniosły jajka, ale również nakarmi kurczaki, dopilnuje wraz z psami pasterskimi owiec i będzie uczestniczył w kilku innych czynnościach, związanych głównie z wiejskim życiem. Ciekawe jest to, że kartonowe strony można przesuwać, odsuwać i wysuwać!!! Jest to świetna zabawa dla dziecka, które naprawdę poczuje, że karmi kurczaczki, albo przegania owieczki wraz z rodzicem  czy opiekunem!!!

„W dżungli”

Tytuł: ,,W dżungli”

Seria: Mój mały świat

Autor i ilustracje: Allison Black

Wydawnictwo: Mamania

Rok wydania: 2021

 

Tym razem autorką ilustracji jest Allison Black i to dzięki niej maluch wybierze się z dwójką podróżników do serca dżungli! Tam, będzie miał szansę obserwować zwierzęta, zarówno te małe, ukryte w zaroślach, jak i większe, mieszkające na drzewach… „W dżungli” zaskoczy malucha każde zwierze, które spotka na swojej drodze!

Dzięki rozsuwanym stronom zobaczy, co dzieję się w konarach drzew… Odnajdzie motyle, które poruszają się na kartonowych stronach w bardzo pomysłowy sposób… Będzie miał również szansę kajakiem powiosłować po rzece i zobaczyć zwierzęta w niej żyjące.

Niespodzianką jest ukryta na każdej stronie obu książeczek biedronka, którą maluszek będzie mógł poszukać!

CZYTAMY!

Seria „Mój mały świat” i nowe tytuły, które pojawiły się właśnie w Wydawnictwie Mamania są naprawdę przyjemną lekturą dla maluchów. Książeczki wspierają rozwój malucha, uczą ,a do tego pokazują mu świat, ten bliski, ale i trochę odległy! Dzięki ciekawym rozwiązaniom, strony można przesuwać i wysuwać, bawić się z dzieckiem aktywnie podczas czytania! Pokazując mu różne możliwości, jakie dają książki, równocześnie zachęca do bycia kreatywnym już od najmłodszych lat!!!

Bardzo polecam!

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc