Elementarze i Rysujemy szlaczki – Back to School – empik i Ameet

Elementarze i Rysujemy szlaczki – Back to School – empik i Ameet

Najmłodsi czytelnicy  ucieszą się  z propozycji wydawnictwa AMEET w tym m.in. z ELEMEMNTARZY , które z pewnością obudzą w maluchach chęć zadbania o naturalne środowisko, ale również zachęcą do poznawana świata dookoła! Elementarze skierowane do dzieci w wieku 3+ stawiają głównie na kolorowe ilustracje, opatrzone niedługim tekstem. Bohaterami są oczywiście postacie z bajek Disneya i to one wprowadzą dziecko w tajniki świata! Elementarze poszerzą słownictwo, poddadzą tematy do rozmowy z rodzicami i opiekunami, zainspirują, ale i zachęcą do wspólnych aktywności! Oczywiście właśnie teraz można, korzystają z akcji EMPIK Back to School, kupić wiele publikacji Wydawnictwa AMEET na stornie sklepu Empik – link TUTAJ! Ceny obniżone zostały o minimum 25%!!! Sięgają nawet 38%! Warto więc się zainteresować akcją! 🙂

Elementarz ekologiczny

Elementarz ekologiczny to jedna z propozycji z serii „Disney Maluch”. Kartonowa książeczka podejmuje temat ekologii i tego, jak najlepiej, już jako małe dziecko, zadbać o planetę!
Mały czytelnik dowie się, jak dbać o zabawki, jak dawać rzeczom drugie życie. Podpowie, jak segregować śmieci i który kosz jest odpowiedni na konkretne odpady. Ponadto maluch pozna sposoby na oszczędzanie wody, mądre zakupy! Dowie się również, jakie są sposoby spędzania wspólnego czasu bez korzystania z samochodu! Naprawdę wartościowa pozycja ucieszy zarówno rodziców, jak i dzieci! Bohaterowie Disneya są oczywiście nieodzownym punktem publikacji AMEET!

elementarz 3 plus

Elementarz 3-latka

Elementarz 3-latka, to również stworzony z myślą o dzieciach przewodnich po świecie! Jest on także kartonowy i nie ma obawy, iż 3 latek podczas czytania uszkodzi książeczkę. Jest ona bardzo wytrzymała!!! Ważne jest również jej wnętrze! Rymowane wierszyki pozwolą dziecku na wspólną zabawę, a tym samym dodatkowo na poznawania różnych zjawisk i procesów zachodzących naturalnie w życiu każdego człowieka, ale i procesów i zjawisk w świecie! Dla dorosłego są one wszystkie już znane, dla dziecka natomiast wciąż są zaskakujące! 3 latek dowie się  czym są  zmysły i co dzięki nim możemy rozpoznać, poczyta o uczuciach, ale również o pogodzie! Dowie się co nieco o zwierzątkach, ale i kształtach! Różnorodność, jaką proponuje Elementarz 3 – latka jest imponująca, wszystko układa się w logiczną całość, a Maluch czerpie garściami z elementarzy, które szybko pokocha!

Elementarze przeznaczone są dla dzieci, które skończyły 3 latka, sprawdzą się również doskonale u dzieci nieco starszych!

Dla tych właśnie, którzy zaczynają ćwiczyć swoją rękę w pisaniu (czyli nawet już i dzieci 4 letnie), AMEET przygotowało również książeczki z serii „Rysujemy szlaczki”. Do książeczek dołączony został mazak, który będzie służył maluchowi wielokrotnie! Plusem są ścieralne strony, dzięki temu maluch może próbować jak najdokładniej rysować szlaczki i nawet jeśli nie do końca mu się uda utrzymać je w linii, to będzie mógł  spróbować jeszcze raz! W ten sposób wyćwiczy rękę i będzie z siebie bardzo dumny!

Do wyboru są oczywiście książeczki z bohaterami ulubionych bajek, a wśród nich ci z „Krainy lodu”, czy z „Auta”.

Zabawa zawsze jest przyjemna, kiedy spotyka się swoich bajkowych bohaterów!!! 🙂

 

Polecam!

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc