Wyjątkowe święta – „Wesołych świąt, Gus” C. Chatterton; MAMANIA

Wyjątkowe święta – „Wesołych świąt, Gus” C. Chatterton; MAMANIA

Autor: Chris Chatterton 

Tytuł: „Wesołych świąt, Gus”

Wydawnictwo: MAMANIA

Premiera: 1 grudnia2021

Oprawa: twarda

Liczba stron: 32

Wymiary: 285×230

 

PO PROSTU GUS

Gus to pies, na widok którego nie sposób się nie uśmiechnąć! Bohater serii, która niedawno ukazała się w Wydawnictwie Mamania, został stworzony przez Chrisa Chattertona. Gusa okrzyknięto  najbardziej marudnym psem na świecie! Ma on jednak w sobie coś takiego, co sprawia, że wzbudza zarówno w małych, jak i dużych czytelnikach wielką sympatię! Książka idealna dla dzieci w wieku 3-6 lat i nie tylko!!! Dla dorosłych także!!! 🙂

Pierwsza część serii pt. „To jest Gus” zachwyciła dzieci, które pokochały Gusa i jego przyjaciół, również tych nowych ;)! Teraz mogą one spędzić święta z najbardziej marudnym psem na świecie, czytając i rozmyślając, choćby nad tym,  co jest naprawdę ważne w życiu, właśnie przy lekturze kolejnej książki Chrisa Chatterona zatytułowanej „Wesołych świąt, Gus”!!!

„Wesołych Świąt Gus”

Gus ma przyjaciela szczeniaka, z którym udało mu się zaprzyjaźnić w pierwszej części, choć nie było to takie łatwe… Nadchodzą święta, a nasz marudek nie jest ich wielbicielem. Nie przepada za świąteczną atmosferą, przeszkadza mu w zasadzie wszystko, co związane jest ze świętami! Nie lubi nawet śniegu i zimy!!! A jednak jest ktoś w życiu Gusa, kto święta kocha i okazuje się, że Gus, potrafi to zrozumieć i… POLUBIĆ ŚWIĘTA DLA INNYCH!

Autor książki częstuje młodego czytelnika mądrą historią o Gusie, ale przede wszystkich uczy empatii!!! Dziecko, które pozna marudnego psa zakocha się w nim od pierwszego spojrzenia! Ilustracje są nie tylko piękne, dopracowane i naprawdę  doskonałe dla dzieci, ale również dowcipne! Humor, który proponuje czytelnikowi autor książki jest wyważony i myślę, że trafi idealnie w gusta młodych czytelników! Co ważne Gus uczy, co tak naprawdę liczy się w życiu! Bez przyjaciół nie możemy być szczęśliwi, nawet jeśli jesteśmy marudni, a do tego potrafimy się zmieniać! To, że się staramy być lepsi dla kogoś, kto jest dla nas ważny, to naprawdę jest czymś PIĘKNYM I WAŻNYM! Tego uczy nas Gus, tego uczy nas autor Chris Chatterton!

 

Pięknie wydana książka! Mądra, pouczająca, dowcipna i całkowicie nieprawdopodobnie wzruszająca!!!

Piękny prezent pod choinkę! Taki GUS to skarb!!! bardzo polecam!!! 🙂

 

Joanna Kietlińska – Tam, gdzie matka mówi dobranoc